Dua Lipa viziton Manifestën

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, këto ditë po qëndron në Kosovë. Pas përfundimit të festivalit, “Sunny Hill”, Dua ka bërë një vizitë në bienalën Manifesta, shkruan lajmi.net. E këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes postimeve në rrjetin social, Instagram. “Është një ekspozitë e mrekullueshme që pret artistë nga Kosova dhe…

ShowBiz

09/08/2022 11:54

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, këto ditë po qëndron në Kosovë.

Pas përfundimit të festivalit, “Sunny Hill”, Dua ka bërë një vizitë në bienalën Manifesta, shkruan lajmi.net.

E këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes postimeve në rrjetin social, Instagram.

“Është një ekspozitë e mrekullueshme që pret artistë nga Kosova dhe nga e gjithë bota dhe ju bëj thirrje nëse nuk keni qenë ende ose po mendoni të shkoni, kjo është një gjë që ju duhet në listën tuaj të gjërave për të bërë në Prishtinë këtë verë”, shkroi ajo ndër tjerash.   /Lajmi.net/ 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)