Dua Lipa ‘shpërthen’ në lot dhe kjo është arsyeja

12:52 | 9 Nentor 2018

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është mëse aktive në rrjetet sociale.

Përveç sukseseve në muzikë, ajo nuk ngurron të ndajë me fansat edhe ngjarje nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net

Ajo ka postuar një fotografi në profilin e saj në Intagram, ku në shikim të parë, të jep përshtypjen së artistja 23 vjeçare po qan dhe duket sikur diçka po e mundon.

“Jam në mes të shijimit të kësaj menuje dhe nuk mund të marr frymë”- është përshkrimin që ia ka vënë fotos, e cila lë të kuptohet se ushqimi ishte tejet i shijshëm.

Përkundër artisteve shqiptare, Rita Orës dhe Bebe Rexhës, Dua nuk ishte e pranishme në “Victoria’s Secret Fashion Show”. /Lajmi.net/