Drita – Ballkani, formacionet zyrtare

Drita dhe Ballkani do t’i masin forcat sot në orën 15:00 në kuadër të BKT Superligës.

Sport

28/04/2022 14:24

Përkundër që suharekasit e kanë krijuar një shkëputje në tabelë, kjo ndeshje pritet të dhurojë futboll të bukur nga të dyja skuadrat.

Drita, në anën tjetër gjendet në pozitën e dytë, me 11 pikë më pak se lideri.

Lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare. /Lajmi.net/