Dj Blunt dhe Real 1 paralajmërojnë këngën e tyre të radhës (FOTO)

Dyshja po rikthehen me një këngë bashkë.

ShowBiz

03/02/2016 18:50

Dj Blunt dhe Real 1 kanë paralajmëruar këngën e tyre të përbashkët, “Presion”.

Ata kanë treguar përmes Instagramit se kënga me këtë titull do të publikohet të premten, ndërsa kanë pyetur fansat a janë gati për hitin e tyre të radhës./lajmi.net