Të Infektuar: 19.328

Të Shëruar: 15.434

Të Vdekur: 678

Dikur fytyrë e famshme e kopertinave/ Shfaqet modelja e zhdukur duke mbledhur plehra në rrugë

16:24 | 18 Tetor 2020

Foto: London Entertainment

Pas zhdukjes në tetor të vitit 2018, Loni Willison u pa të jetë duke bredhur rrugëve të Venecia Beach.

Loni Willison, ish-modele e njohur e revistave të fitnesit, hodhi poshtë ofertat për ta ndihmuar duke thënë se “Unë nuk kam folur me Jeremy. Unë nuk dua të flas me miqtë e mi, jam mirë. Nuk dua të më ndihmojë askush”, tha ajo për The Sun.

Loni u pa duke mbledhur plehra rrugëve të shtëpive milionëshe në rrethinën e Venice Beach në Los Anxhelos, transmeton lajmi.net.

Loni ishte e martuar me aktorin Jeremy Jackson për dy vjet, ndërsa ajo një herë akuzoi burrin e saj se po përpiqej ta mbyste atë gjatë një zënke të dhunshme.

Modelja e pastrehë thotë se askush nuk interesohet për të dhe nuk i duhet askush, i ka të gjitha.

“Unë mund të jetoj vetë. Kam gjithçka që më duhet këtu. Askush nuk interesohet vërtet për mua dhe unë nuk dua t’i shoh, ata nuk duan të më shohin”.

Ish-modelja, e cila dikur ishte në kopertinën e revistës Australiane “Glam Fit”, tani po jeton në rrugët afër Pier Venice në Los Angeles. /Lajmi.net/