Diçka e re po vjen nga Eleni Foureira – Lajmi.net
Diçka e re po vjen nga Eleni Foureira
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:44, 15 March 2019
Eleni Foureira ka zbuluar befasinë që po përgatit për fansat.

Eleni Foureira përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur që së shpejti lansohet albumi i saj i parë, shkruan lajmi.net.

“Albumi im i parë ndërkombëtar po vjen! Studio është shtëpia ime e dytë dhe mezi pres të ndaj më shumë së shpejt…🐵🎧🎼 📀”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Eleni Foureira është “Triumph”, ndërsa mbetet të shihet se çfarë po përgatit këtë herë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO