Diçka e re po vjen nga Eleni Foureira

17:44 | 15 Mars 2019

Eleni Foureira ka zbuluar befasinë që po përgatit për fansat.

Eleni Foureira përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur që së shpejti lansohet albumi i saj i parë, shkruan lajmi.net.

“Albumi im i parë ndërkombëtar po vjen! Studio është shtëpia ime e dytë dhe mezi pres të ndaj më shumë së shpejt…🐵🎧🎼 📀”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Eleni Foureira është “Triumph”, ndërsa mbetet të shihet se çfarë po përgatit këtë herë. /Lajmi.net/