Di Maria është stërvitur me grupin, do të jetë gati për Holandën

Argjentina ka marrë lajme të mira nga Angel Di Maria. Ylli argjentinas, Angel Di Maria nuk u paraqit në ndeshjen kundër Australisë, pasi ndjente një shqetësim. Anësori i Argjentinës megjithatë raportohet të jetë stërvitur sot me pjesën tjetër të grupit, përcjell lajmi.net Sipas mediave argjentinase, Di Maria do të jetë gati për ndeshjen kundër Holandës.…

Sport

04/12/2022 23:25

Argjentina ka marrë lajme të mira nga Angel Di Maria.

Ylli argjentinas, Angel Di Maria nuk u paraqit në ndeshjen kundër Australisë, pasi ndjente një shqetësim.

Anësori i Argjentinës megjithatë raportohet të jetë stërvitur sot me pjesën tjetër të grupit, përcjell lajmi.net

Sipas mediave argjentinase, Di Maria do të jetë gati për ndeshjen kundër Holandës.

Kombëtarja e Argjentinës dhe ajo e Holandës do të përballen me njëra-tjetrën në fazën çerekfinale. /Lajmi.net/