Të Infektuar: 67.469

Të Shëruar: 58.919

Të Vdekur: 1.582

Detaj që zbulon hapur se Andin nuk do ta shohim më në “Përputhen”?

10:37 | 17 Janar 2021

Andi njëri nga protagonistët mungoi disa ditë në emision.

Mungesën e tij, produksioni e arsyetoi se është paksa i sëmure teksa më vonë u tha se ka një hatër mbetje, shkruan lajmi.net.

Mirëpo me disa ndodhi kohëve të fundit dhe futjen në emision konkurrentëve të rinj kanë ndodhur risi.

Emini njëri nga protagonistët e emisionit ka një raport shumë të afërt me Andin, dyshja çdoherë janë parë së bashku madje edhe shikuesit e kishin dalluar këtë gjë. Pas mungesës së Andit, në emision Emini me anë të një postimi në Instagram tregoi se nuk do e vazhdoi më pjesëmarrjen ai  falënderoi të gjithë produksionin, moderatoren, protagonistët dhe gjithë publikun.

Duke e ditur miqësinë mes Andit dhe Eminit largimi i këtij të fundit nga emisioni tregon qartë se Andi nuk do të kthehet më në emision, çka do ndodh mes tij dhe Teas do e kuptojmë në emisionet në vazhdim./Lajmi.net/