Demi Rose i tregon Tyga-s çfarë ka humbur! (Foto)

Demi Rose edhe një herë arrin të tërheqë vëmendjen.

ShowBiz

07/12/2016 08:54

Ajo u bë e famshme pas lidhjes romantike me Tyga, pikërisht në kohën kur ai u nda nga Kylie Jenner.

Lidhja e tyre ishte e shkurtër dhe reperi u rikthye sërish me yllin televiziv, por tashmë Demi Rose po bën gjithçka që të vijojë të mbetet në qendër të vëmendjes.Turning heads: Demi Rose Mawby, 21, put on a similarly revealing display as she attended the new publication's launch party in London on Tuesday nightFlaunting her asset: Demi went braless in the revealing wine-hued gownWorking her angles: She revealed her toned behind in the unashamedly sheer dressWorking her angles: She revealed her toned behind in the unashamedly sheer dressRevealing: The model - who was rumoured to have had a fling with rapper Tyga during his break from Kylie Jenner - smouldered in a sheer scarlet gown which boasted a racy thigh-splitPreened to perfection: The model plumped her pout with nude lipstick and highlighted her dark eyes with lashings of mascara and smokey eyeshadowInsta-famous: Demi shot to fame and racked up more than 3million Instagram followers thanks to her brief dalliance with Tyga in MayBum's the word! She revealed her pert behind in a tiny thong as she headed insideBum's the word! She revealed her pert behind in a tiny thong as she headed insidede3de4