Demi Lovato po shërohet nga droga, shikoni sa ka ndryshuar

0:01 | 11 Gusht 2018

Demi Lovato u largua nga qendra e rehabilitimit të premten për të kërkuar trajtim të përkohshëm nga një specialist në Çikago.

TMZ, e cila së pari e theu lajmin, raportoi se Lovato dhe nëna e saj u ulën në Çikago në orën 2 të mëngjesit të premten në një avion privat, shkruan lajmi net.

Një burim i konfirmuar për Variety tha se këngëtarja po vazhdon rehabilitimin e saj me një specialist në Çikago i cili fokusohet në shëndetin mendor dhe të qetësisë.

Lovato u shtrua në spital në korrik për shkak të mbidozës, ajo kaloi disa javë në spitalin Cedars-Sinai në Los Anxhelos duke u shëruar me familjen e saj para se të kontrollohej në rehabilitim fundjavën e kaluar.

Demi gjithashtu njoftoi më parë se do të anulonte datat e saj për turneun ‘Tell Me You Love Me’, i cili do të shfaqej në gjashtë qytete në të gjithë Amerikën e Jugut.

Në një fotografi të mëposhtme mund të shikoni transformimin që ka bërë këngëtarja e famshme. /Lajmi.net/