Dalin detaje të reja në Samsung Galaxy Note 9 – Lajmi.net
Dalin detaje të reja në Samsung Galaxy Note 9
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 19:20, 12 April 2018
Galaxy Note 9 duhet të ketë një ekran më të madh se më parë dhe të ketë një bateri më të fortë.

Ne kishim raportuar që Samsung Galaxy Note 9 mund të lëshohej në korrik ose gusht, sepse Galaxy S9 nuk po shitet ashtu siç pritet. Tani, sipas Sammobile, detaje të mëtejshme mbi modelin e ri Samsung Samsung janë zbuluar .

Përveç një sensori të gjurmëve të gishtave në ekran, duhet të ketë një ekran 6.4 inç dhe një baterish 4000 mAh , e cila është dukshëm më e fuqishme se më parë.

Një bateri më e fuqishme është gjithashtu pak më e madhe dhe deri më tani ka qenë gjithmonë një problem per Samsung. Kështu, këto janë kryesisht thashetheme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO