Dafina Zeqiri ‘dridh’ klubin duke bërë ‘twerk’, publikohet video

Këngëtarja Dafina Zeqiri mbrëmë e ka ndezur atmosferën në njërin prej klubeve të natës ku ka performuar.

ShowBiz

03/01/2019 10:44

Dafina Zeqiri si gjithmonë edhe mbrëmë ka mbledhur shumë publik në një klub nate ku i ka dhënë ‘flakën’, shkruan lajmi.net.

Një video e realizuar gjatë performancës së saj është publikuar nga dikush prej të pranishmëve, më pas Dafina e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram.

Në videon në fjalë Duffye shihet duke bërë ‘tweerk’ dhe duket tejet e zjarrtë./Lajmi.net/