Chelsea kapet në befasi, barazon Zeniti

19:25 | 8 Dhjetor 2021

Është shënuar edhe goli i dytë në ndeshjen mes Zenit dhe Chelsea.

Chelsea është kapur në befasi në ndeshjen ndaj Zenit, kur luhej minuta e 38’ e këtij takimi, shkruan lajmi.net.

Claudinho gjeti rrugën e golit, për të çuar shifrat në 1:1.

Asistues për golin e Claudinho ishte Santos. Shikoni golin më poshtë. /Lajmi.net/