Çfarë po ndodh me Fergusonin? (Foto)

Trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson ishte në Etihad për të shikuar takimin ndërmjet Manchester Cityt dhe Arsenalit, por kishte veshur rroba me skema të skuadrës të drejtuar nga Pellegrini.

Sport

19/01/2015 12:56

Shumica nga ju nuk  mund të besoni një gjë të tillë, por Fergusoni ka vendosur të paraqitet me ngjyra të kaltërta në Etihad gjatë ditës së djeshme.

Tifozët e Manchester United kanë mbetur të befasuar me këtë fakt, pasi të gjithë e dimë se njëra nga rivalët më të madh i tyre është pikërsisht Manchester City.

Ferguson ende nuk ka dhënë ndonjë shpjegim për një gjë të tillë, edhe pse ka pasur shumë pyetje nga tifozët e gazetarët.