Çfarë është duke ndodhur në stërvitjen e Real Madridit? (FOTO)

Real Madrid e ka filluar stërvitjen e sotme me një minutë heshtje në nderë të ish futbollistit Raymond Kopa, i cili ka vdekur sot në moshën 85-vjeç.

Sport

03/03/2017 11:44

Raymond Kopa ka vdekur në moshën 85-vjeç.

Ish futbollisti i Real Madridit, Stade Reims dhe Kombëtares franceze ishte zgjedhur fitues i “Topit të Artë” më 1958, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, Real Madrid e ka filluar stërvitjen e sotme me një minutë heshtje në nderë të tij. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6