Bournemouth – Liverpool, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bournemouth-Liverpool.

Sport

04/12/2016 13:30

Bournemouth: Boruc; Smith, Francis, Cook, Ake; Arter, Gosling; Stanislas, Wilshere, King; Wilson.

Liverpool: Karius, Clyne, Lucas, Lovren, Milner, Can, Henderson, Wijnaldum, Origi, Mane, Firmino.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.