Blerona Zeqiri përgjigjet në pyetjet e sikletshme në “Kë zgjedh” në Mirage

Episoda e re e emisionit “Mirage” erdhi me shumë rubrika dhe intervista interesante.

ShowBiz

07/05/2022 23:45

Njëra nga mysafirët në këtë emision ishte moderatorja Blerona Zeqiri, shkruan lajmi.net

Ajo ishte pjesë e rubrikës “Kë zgjedh” ku u vu në mes të zgjedhjeve të vështira.

Blerona u detyrua të zgjedh mes kolegëve e ish-kolegëve të saj, miqve dhe mikeshave të saj nga skena.

Se kë zgjodhi Blerona e kë jo, ndiqeni videon:

YouTube player