Bitcoin po shkon drejt 10,000 $ – Lajmi.net
Bitcoin po shkon drejt 10,000 $
Autori: Lajmi.net Auto & TekKriptovalutat 12:24, 26 April 2018
Pas humbjeve masive në javët e fundit, çmimet e monedhave kriptoze po ngjiten në mënyrë të qëndrueshme.

Bitcoin pësoi një rënie masive, ku nga 20,000 dollarë ra pak më poshtë se 6,000 dollarë.

Për disa javë tani, çmimet e kripto-monedhave po rriten vazhdimisht. Në orët e hershme të mëngjesit, çmimi i Bitcoin ishte 9700 dollarë. Monedhat e tjera dixhitale gjithashtu u rritën me hapa të mëdhenj në ditët dhe javët e fundit.

Ethereumi kërceu $ 700 dhe Ripple ngjiti afër shifrës prej $ 1. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO