Bisedime të avancuara në mes të Arsenalit dhe Nice për Pepen

Arsenali dhe Nice janë në bisedime të avancuara në lidhje me transferimin e Nicolas Pepe. Anësori nga Bregu i Fildishtë nuk ka performuar mirë që prej ardhjes së tij në “Emirates”, transmeton lajmi.net. Fillimisht është duke u diskutuar opsioni i huazimit të lojtarit. Brenda kësaj marrëveshjeje do të inkorporohet edhe mundësia e blerjes së lojtarit…

Sport

23/08/2022 16:37

Arsenali dhe Nice janë në bisedime të avancuara në lidhje me transferimin e Nicolas Pepe.

Anësori nga Bregu i Fildishtë nuk ka performuar mirë që prej ardhjes së tij në “Emirates”, transmeton lajmi.net.

Fillimisht është duke u diskutuar opsioni i huazimit të lojtarit.

Brenda kësaj marrëveshjeje do të inkorporohet edhe mundësia e blerjes së lojtarit nga klubi francez. /Lajmi.net/