Beyoncen e fotografon vajza

Duket se Beyonce nuk do të ketë më nevojë për fotografë apo paparazzi. Sepse, divën e muzikës nga tash e tutje ka kush e fotografon. Po flasim për vajzën e saj, Blue Ivy, e cila duke se ia shkrepi disa fotografi me telefon, derisa nëna e saj po merrte poza. Bashkëshortja e reperit Jay-Z dukej…

ShowBiz

06/02/2014 08:04

Duket se Beyonce nuk do të ketë më nevojë për fotografë apo paparazzi. Sepse, divën e muzikës nga tash e tutje ka kush e fotografon.

Po flasim për vajzën e saj, Blue Ivy, e cila duke se ia shkrepi disa fotografi me telefon, derisa nëna e saj po merrte poza.

Bashkëshortja e reperit Jay-Z dukej mjaft seksi me të brendshme, të cilin detaj sigurisht që nuk e vëren vogëlushja dy vjeç e gjysmë.

Beyonce dukej në disponim dhe në top formë, teksa po bëhet gati për turneun e saj më të ri The Mrs. Carter World Tour, i cili do të përfundojë më 27 mars në Portugali.