Bebe Rexha publikon foto seksi nga palestra, por ka diçka që nuk shkon

Këngëtarja Bebe Rexha i është përkushtuar shumë palestrës.

ShowBiz

26/06/2018 17:14

Edhe së fundmi nëpërmjet një Instastory ka zbuluar se ka ushtruar fuqishëm prandaj është djerësitur mjaft shumë, shkruan lajmi.net

Por ka diçka që nuk shkon pranë kësaj fotografie, dhe është fakti që Bebe ka shkuar në palestërf e grimosur dhe nga djerësitja e madhe i kanë rënë ngyrat poshtë syve. ‘I’m A Mess’ titullohet kënga e saj e re e cila u klikua plot 11 milionë herë në Youtube.

Në llogarinë e saj në Instagram poashtu ndiqet nga më shumë se 5 milion njerëz dhe kjo e dëshmon se Bebe vazhdon të jetë e preferuara e publikut./Lajmi.net/