Bebe Rexha prezanton vëllanë – Lajmi.net
Bebe Rexha prezanton vëllanë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:34, 14 March 2018
Këngëtarja Bebe Rexha na e ka prezantuar vëllanë e saj.

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie të tij në Instagram, shkruan lajmi.net

‘’Vëllau im është aq i pashëm’’, ka shkruar ajo përkrah fotografisë së publikuar. Vëllau i saj quhet Florent dhe është një djalosh shumë simpatik./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO