Banori i “Big Brother VIP” thotë se ka punuar si dublues filmash erotikë

Kjo edhe nuk pritej nga ai.

ShowBiz

27/01/2022 17:20

Balerini, Dritan Brama ndau një sekret me banorët e shtëpisë, shkruan lajmi.net.

Derisa po qëndronin zgjuar në dhomën e gjumit, Donaldi, Iliri, Egzona dhe Tani, ky i fundit ndau një të pathënë nga ai.

Lexo edhe:

Donaldi i zotohet Beniadës se do e zhvesh lakuriq dhe kjo është arsyeja

 

Tani zbuloi për publikun se ka punuar si dublues filmash erotikë teksa ndante dhe eksperienca me banorët.

Shiko videon teksa banorët nuk përmbahen dhe qeshin me zë./Lajmi.net/