Ballkani – Klaksvik, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Ballkani – Klaksvik, e vlefshme për raundin e tretë të kualifikimeve për në fazën e grupeve të Conference League. Ndeshja fillon në orën 20:00 dhe luhet në “Fadil Vokrri”, transmeton lajmi.net. Suharekasit startojnë me një formacion sulmues, duke synuar që çështjen e kualifikimit ta zgjidhin sa më shpejt. Më…

Sport

04/08/2022 18:53

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Ballkani – Klaksvik, e vlefshme për raundin e tretë të kualifikimeve për në fazën e grupeve të Conference League.

Ndeshja fillon në orën 20:00 dhe luhet në “Fadil Vokrri”, transmeton lajmi.net.

Suharekasit startojnë me një formacion sulmues, duke synuar që çështjen e kualifikimit ta zgjidhin sa më shpejt.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare. /Lajmi.net/