Bale i lumtur për Chichariton (Foto)

Superylli i Real Madridit, Gareth Bale është shprehur emocionues pas kualifikimit të skuadrës së tij në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Sport

22/04/2015 23:16

Bale është shprehur i fascionuar pas golit të shënuar nga Chicharito.

Dhe, menjëherë pas golit, ai nuk hezitoi fare që të bëj një postim mjaft të thjesht në twitter.

‘Chichaaaaaaaaa”, ishte postimi i thjeshtë i Bales në twitter.

Chicharito