Babai e ndjek vajzën me hijen e tij, shikoni reagimin e saj (Video)

Prindërit padyshim që e bëjnë një punë të palodhshme për ta rritur gjeneratën e ardhshme në mënyrë sa më të mirë të mundshme.

Bota

01/02/2016 12:26

Është një punë tejet e lodhshme, pasi që fëmijët e vegjël dinë të kërkojnë gjithçka dhe pa u ndalur.

Dhe ndonjëherë kur lodheni kenë qejf të relaksoheni, e ndoshta edhe të bëni pak shaka me të vegjlit tuaj?

Lajmi.net e sjellë për ju videon e një babai i cili e kishte ‘ndjekur’ vajzën e tij me hijen e tij, dhe sado që është qesharake është edhe e dhimbshme paksa. /lajmi.net