Aurela Gaçe dhe Eli Fara konfirmojnë pjesëmarrjen në “Kënga Magjike” – Lajmi.net
Aurela Gaçe dhe Eli Fara konfirmojnë pjesëmarrjen në “Kënga Magjike”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:02, 16 November 2018
Edhe këtë vit po zhvillohe garë e fortë mes artistëve në festivalin "Kënga Magjike".

Aurela Gaçe dhe Eli Fara janë dy artistet e njohura shqiptare që këtë vit konkurrojnë në këtë festival, shkruan lajmi.net.

Lajmin e kanë konfirmuar dy artistet, duke bërë të ditur që pas 25 vitesh miqësi kanë vendosur të vijnë me një duet pikërisht në 20 vjetorin e festivalit.

KY ËSHTË STATUSI I PLOTË I AURELËS, PA NDËRHYRJE:

“Me ne fund bashkepunimi yne i pare. 25 vjet miqesi e ngushte, asnje kenge 😁. Duhej 20 vjetori i Kenges Magjike qe te mendonim ti jepnim publikut tone nje dhurate 😍😍❤❤. Nga shpirtrat tane per ju.
Shihemi kete diele ne Kenga Magjike”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO