Atletico Madrid fiton trofeun e Europa League, shikojeni çfarë ka bërë Real Madrid – Lajmi.net
Atletico Madrid fiton trofeun e Europa League, shikojeni çfarë ka bërë Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:10, 17 May 2018
Real Madrid ka uruar Atletico Madridin për trofeun e kampionit në Europa League.

Real Madrid ka lënë anash rivalitetin dhe ka uruar Atletico Madridin për trofeun e kampionit në Europa League.

Atletico Madrid mposhti në finale Olympique Marseillen me rezultat 3:0 në Lyon dhe fitoi trofeun evropian.

Kurse, pas takimit Real Madrid ka publikuar një urim në rrjetin social Twitter, përcjell “lajmi.net”.

“Urime Atletico Madridit për trofeun e fituar sonte në Lyon”, shkruan në urimin e Real Madridit. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO