Arta Nitaj vazhdon pushimet në ishullin luksoz, ndan foto “të nxehta” nga atje

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është aktive në rrjete sociale.

ShowBiz

13/05/2022 17:23

Udhëtime të ndryshme, përditshmërinë e saj e shumë çka tjetër ndan Arta me miqtë dhe fansat në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Modelja së fundmi ka shkuar për në pushime në Zanzibar të Tanzanisë, që njihet si një nga ishujt më luksoz.

Ajo ka shpërndarë në ‘Instagram’-in e saj foto joshëse me bikini të gjelbra dhe një stil ndryshe të flokëve.

FOTOT: