Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Arsenal me transferim 40 milionësh në verë

15:53 | 22 Prill 2019

Arsenal është në prag që të bëjë transferimin e parë për sezonin e ri.

Arsenal është shumë afër ta transferojë Cengiz Underin nga Roma.

Skuadra londineze ka kohë që po e kërkon transferimin e sulmuesit turk, gjersa ka bërë kontaktet e para, përcjell lajmi.net.

Romakët jaë të gatshëm që ta shesin Underin në afatin kalimtar veror, gjersa i duan 40 milionë euro nga shitja e tij.

Sipas medieve në Itali dhe Angli, Arsenal është pajtuar rreth shumës që kërkon Roma, gjersa kanë mbetur kushtet personale me turkun. /Lajmi.net/