Arrestohet Justin Bieber

Ylli kanadez i muzikës, Justin Bieber është arrestuar në Miami, pasi kishte vozitur në gjendje të dehur dhe kishte vozitur në shpejtësi të madhe. Sipas Departamentit të Policë së Miami Beach, 19 vjeçari u ndal pasi ishte duke vozitur në nj rrugë rezidenciale të enjten në mëngjes. Në konferencë për shtyp, shefi i policisë, Ray…

ShowBiz

23/01/2014 18:24

Ylli kanadez i muzikës, Justin Bieber është arrestuar në Miami, pasi kishte vozitur në gjendje të dehur dhe kishte vozitur në shpejtësi të madhe.

Sipas Departamentit të Policë së Miami Beach, 19 vjeçari u ndal pasi ishte duke vozitur në nj rrugë rezidenciale të enjten në mëngjes.

Në konferencë për shtyp, shefi i policisë, Ray Martinez, e ka përshkruar rastin që e kishte parë një oficer policie, i cili kishte parë dy makina duke garuar, të cilat më pas i kishte ndalur.

Në njërën prej tyre gjendej këngëtari kanadez. Vetë këngëtari e ka pranuar se kishte përdorur marihuana dhe substanca tjera të ndaluara.