Arrestohen katër persona në Pejë, u rrahën me njëri-tjetrin

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona të dyshimtë. Të njëjtit ishin përfshirë në një rrahje ndërmjet vete. Njëri prej tyre, gjatë përleshjes ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi që është qëlluar me thikë në pjesën e kraharorit. Dy të dyshuar pas tretmanit mjekësor janë dërguar në mbajtje, një nga të dyshuarit është në…

Lajme

23/03/2023 09:01

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona të dyshimtë. Të njëjtit ishin përfshirë në një rrahje ndërmjet vete.

Njëri prej tyre, gjatë përleshjes ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi që është qëlluar me thikë në pjesën e kraharorit.

Dy të dyshuar pas tretmanit mjekësor janë dërguar në mbajtje, një nga të dyshuarit është në tretman mjekësor në spitalin e Pejës dhe është nën mbikëqyrje të policisë, ndërsa tjetri është duke u trajtuar në QKUK në Prishtinë./Lajmi.net/