Ariana Grande zbulon kopertinën e albumit të saj

Ariana Grande po vjen me album.

ShowBiz

26/10/2020 16:19

Këngëtarja Ariana Grande publikoi pak ditë më këngën e saj më të re ‘Positions’, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Së fundmi ajo ka zbuluar përmes rrjetit të saj social Twitter edhe kopertinën e albumit  të 6-të me po të njëjtin titull.

Njësoj si dhe në albumet e mëparshme, ai” Sweetener” dhe “Thank U,Next”, Ariana ka zgjedhur fytyrën e saj si imazh.

Menjëherë pas publikimit të albumit fansat kanë aluduar se njëra nga këngët është dedikim për ish të fejuarin e këngëtares, Pete me të cilin qëndroi e lidhur për 10 muaj./Lajmi.net/