Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Anxhelina nuk e ka problem të shfaqet pa sytjena në publik 

21:22 | 11 Dhjetor 2019

Anxhelina Hadërgjonaj ka pozuar joshëse.

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj i ka publikuar disa foto të reja në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur që të pozoi elegante dhe me shumë stil në të zezë ndërsa ka ‘harruar’ të vesh sytjena.

Kujtojmë se edhe Anxhelina edhe Agnesa janë vajzat e këngëtares Arbërie Hadërgjonaj e cila do të këndon në festivalin e këngës në RTSH këtë muaj, ku synon ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision./Lajmi.net/