Angelina dhe Brad Pitt çift jo i lumtur në trailerin për filmin e ri (Video)

Filmi i shkruar dhe i drejtuar nga Angelina Jolie 'By the Sea' ka dalë me pamjet e para.

ShowBiz

07/08/2015 10:33

Është ditur se Angelina Jolie dhe Brad Pitt do të luajnë një çift që nuk është i lumtur në filmin më të ri, por gjërat duket vërtetë serioze nga pamjet e para.

Filmi ‘By the sea’ është shkruar dhe drejtuar nga Angelina ndërsa është i pari pas suksesit të Mr. and Mrs. Smith‘ kur dyshja shihen bashkë në një projekt, transmeton Lajmi.net.

Filmi do të dalë më 13 nëntor të këtij viti./Lajmi.net

YouTube player