Andi dhe Klaudia dalin si çifti i parë nga “Love Story 2”

ShowBiz

25/01/2022 08:46

Love Story dhe Për'puthen thuajse janë në garë.

Të dy janë emisione që i dedikohen dashurisë ku konkurrentë të shumë i bashkohen programeve për të gjetë dashurinë e jetës, shkruan lajmi.net.

Edhe “Love Story” ka qenë mjaft i suksesshëm me dinamikën e tij mes konkurrentëve.

Në sezonën e dytë ka dalë mbrëmë edhe çifti i parë i këtij emisioni.

Andi dhe Klaudia publikisht pranuan që të vazhdojnë njohjen e tyre nga jashtë.

Madje çifti shkëmbyen edhe puthje e cila u duartrokit nga publiku./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)