Andi dhe Gresa nisin pushimet e para pas daljes nga “BBVK”, zgjedhin si destinacion Maroku

Andi dhe Gresa, krijuan lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVK”. Pas daljes nga ky format, ata kanë nisur pushimet e para, shkruan lajmi.net. Ata kanë zgjedhur si destinacion për të udhëtuar drejt Afrikës Veriore, përkatësisht kanë zgjedhur Marokun për t’i kaluar pushimet e tyre të para. Gjithsesi, nuk kanë munguar as postimet e shumta…

ShowBiz

23/03/2023 14:39

Andi dhe Gresa, krijuan lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVK”.

Pas daljes nga ky format, ata kanë nisur pushimet e para, shkruan lajmi.net.

Ata kanë zgjedhur si destinacion për të udhëtuar drejt Afrikës Veriore, përkatësisht kanë zgjedhur Marokun për t’i kaluar pushimet e tyre të para.

Gjithsesi, nuk kanë munguar as postimet e shumta të çiftit direkt nga Maroku, derisa dyshja janë parë ta shijojnë shumë këtë udhëtim interesant.

Kujtojmë se Andi dhe Gresa ishin dy prej konkurrentëve të “BBVK”, që prej datës së nisjes së këtij formati./Lajmi.net/

@gresahoti10

@Andi Artani Menihere u bo Maroken 😂

♬ original sound – Gresa Hoti