Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Almeda Abazi më e emocionuar se kurrë, publikon foton e parë me djalin dhe Tolgën 

21:29 | 21 Maj 2019

Almeda Abazi shihet e përlotur në foton ku shihet së bashku me djalin dhe Tolgën.

Më 5 maj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman dhe modelja e njohur shqiptare, Alemda Abazi janë bërë prindër të një djali, shkruan lajmi.net.

E para pak minutash, Almeda e ka publikuar në Instagram foton e parë të tyre si familje. Në të modelja shihet më e emocionuar se kurrë, e përlotur.

Pranë postimit ajo ka treguar se ky është momenti i parë kur ata e morën në duar djalin të cilit ia kanë vendosur emrin Effehan./Lajmi.net/