Allegri zbulon një tjetër gabim të gjyqtarit në ndeshjen Real Madrid – Juventus – Lajmi.net
Allegri zbulon një tjetër gabim të gjyqtarit në ndeshjen Real Madrid – Juventus
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:31, 14 April 2018
Massimiliano Allegri ka përmendur një tjetër gabim të gjyqtarit Michael Oliver nga ndeshja ndaj Real Madridit.

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka përmendur një tjetër gabim të gjyqtarit Michael Oliver nga ndeshja ndaj Real Madridit.

Në përjashtim të penalltisë në sekondat e fundit të takimit, Allegri tha se gjyqtari e ka vlerësuar gabim kohën shtesë.

“Ua përkujtoj një gjë që nuk e ka përmendur askush. Gjyqtari i dha 3 minuta shtesë, në fushë u bë vetëm një zëvendësim dhe nuk pati ndërhyrje të mjekut. Është dashur të ishte vetëm 1 minutë shtesë”, u shpreh Allegri. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO