Albërie Hadërgjonaj befason sërish! Këtë herë….

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj çdo herë e më shumë po rinohet.

ShowBiz

02/04/2018 23:56

Kjo është edhe arsyeja se përse emri i saj po përmendet shpesh në media, shkruan lajmi.net

Por arsyeja tjetër është sepse ajo shfaqet tejet provokative nëpër imazhet që ndanë me ndjekësit.

E së fundmi befasia e saj ishte ndryshe nga herat e tjera pasi këngëtarja e njohur nuk e ka zbuluar gjoksin dhe është paraqitur me veshje sportive dhe kapelë në kokë./Lajmi.net/

screenshot_4