Albana Osmani: Nuk zihem për një “copë kopertine”

Albana Osmani i është përgjigjur fjalëve se ajo dhe Eneda Tarifa janë zënë për kopertinën e një revisteje.

ShowBiz

06/10/2015 11:18

Po qarkullon në media lajmi se prezantueset Albana Osmani dhe Eneda Tarifa kanë prishur marëdhëniet për shkak të ballinës së një revisteje.

Por, është vetë Albana ajo e cila ka reaguar menjëherë me një shkrim të gjet me të cilin ka hedhur poshtë të gjitha raportimet, transmeton lajmi.net.

Albana në Instagram ka shkruar se ajo kurrë nuk do të zihet me askënd për një ‘copë kopertine’./Lajmi.net
https://instagram.com/p/8fKbHwiUDf/?taken-by=albanaosmani1