Aktori Jon Raci paralajmëron filmin “I’m You”

Aktori i njohur kosovar, Jon Raci ka paralajmëruar filmin e tij më të ri që titullohet “Im You”. Ky film është një dramë romancë, i cili do të xhirohet në Kosovë dhe Maqedoni të Veriut dhe produksioni që realizon këtë film është nga Maqedonia e Veriut. Raci pas publikimit të një story të këtij filmi…

ShowBiz

30/11/2022 18:25

Aktori i njohur kosovar, Jon Raci ka paralajmëruar filmin e tij më të ri që titullohet “Im You”.

Ky film është një dramë romancë, i cili do të xhirohet në Kosovë dhe Maqedoni të Veriut dhe produksioni që realizon këtë film është nga Maqedonia e Veriut.

Raci pas publikimit të një story të këtij filmi në Instagram, ka filluar të merr përkrahje të madhe nga ndjekësit e tij.

Ky është filmi i radhës në të cilin edhe vetë Jon Raci është aktor në të.

Ndryshe, Joni ka marr pjesë edhe në filma tjerë, të cilët janë pritur mjaftë mirë nga publiku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JR 🍂 (@jonraci)