Aktori i njohur viziton varret që ka blerë për veten e tij

23:52 | 26 Shkurt 2020

Nicolas Cage ka shkuar të shohë varret që ka blerë për veten.

Nicolas Cage ka shkuar të shohë varret që ka blerë për veten një dekadë më parë, në një varrezë në New Orleans, transmeton lapsi. Mesa duket vizita e tij në këtë qytet kishte qenë e planifikuar, për shkak të pjesëmarrjes në karnavale, megjithatë ndalesa në varrezën “St Louis No 1” jo, ku ai u pa bashkë me një grua të panjohur.

Si Nicolas ashtu dhe shoqëruesja e tij ishin veshur me lëkurë dhe nuk u dukën aspak të lumtur që njerëzit dhe paparacët i vunë re në varreza.