Aksident në Dardani

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes për të kuptuar shkaqet e aksidentit dhe kanë bërë të ditur se nuk ka njerëz të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Lajme

15/01/2014 10:29

Një aksident mes një veture të tipit ‘Mercedes’ dhe një kombi, ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në rrugën ‘Bill Klinton’ në Prishtinë.

Ky Aksident shkaktoi kolona në kryeqytet për më shumë se 30 minuta, ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes për të kuptuar shkaqet e aksidentit dhe kanë bërë të ditur se nuk ka njerëz të lënduar, por vetëm dëme materiale.

(Kosovapress)