Të Infektuar: 70.753

Të Shëruar: 60.628

Të Vdekur: 1.620

“Ajo nuk kishte frikë të ëndërronte”, Adriana Matoshi vjen elegante në paraqitjen e fundit

19:06 | 17 Janar 2021

Foto: Instagram

Adriana Matoshi ka publikuar disa imazhe në Instagram.

Pas bujës që bëri me publikimin e lidhjes, Adriana Matoshi po qëndron mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Adriana postoi në Instagram disa minuta më parë dy imazhe të reja në të cilat shfaqet mjaft elegante.

“Ajo nuk kishte frikë të ëndërronte shumë për veten dhe të ishte ambicioze. Ajo e dinte se çfarë dëshironte të bëhej dhe ajo u sigurua të bënte gjithçka në fuqinë e saj për të jetuar ëndrrat e saj”, ka qenë përshkrimi krahas imazheve, tha Adriana në mbishkrimin e fotografive.

Së fundmi Adriana Matoshi ka konfirmuar kandidimin e saj si deputete e Vetvendosjes./Lajmi.net/