Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

“Ai që dorëzohet nuk fiton asnjëherë”, Luana kalon kohën duke lexuar libër

19:42 | 7 Prill 2020

Luana Vjollca po lexon derisa po qëndron në shtëpi.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, ka zgjedhur që kohën e pandemisë ta kaloj duke lexuar, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku ka treguar pak nga libri që po lexon.

“Ai që dorëzohet nuk fiton asnjëherë, kurse një fitues asnjëherë nuk dorëzohet”, kështu shkruan në një prej fjalive që Luana ka dashur ta ndajë me ndjekësit e saj.

Pikërisht në kohën kur nisi pandemia në vendin tonë, Luana e kishte publikuar këngën ‘Pa panik’ një titull i cili përkonte me situatën aktuale në vend mirëpo nuk ishte asgjë e planifikuar dhe nuk kishte të bënte me koronavirusin./Lajmi.net/