Adriana Lima i jep fund karrierës si modele, këto janë fjalët prekëse të saj – Lajmi.net
Adriana Lima i jep fund karrierës si modele, këto janë fjalët prekëse të saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:30, 9 November 2018
Duket se karrierës së saj prej modeleje i erdhi fundi.

Modelja e famshme, Adriana Lima mbrëmë ka mbyllur një kapitull të rëndësishëm në jetën e saj, shkruan lajmi.net

Mbrëmë në qytetin amerikan të New Yorkut ishte mbajtur shfaqja e “Victoria’s Secret Fashion Show”, dhe pas përfundimit Lima dha lajmin e hidhur për fansat e saj.

“E dashur Victoria, faleminderit që më tregove botën, duke ndarë sekretet e mia dhe më e rëndësishmja, nuk më ke dhënë vetëm krahë, por më mësove të fluturoja, për të gjithë fansat në botë, dashuri”, janë fjalët e saj.

Adriana ka qenë fytyrë  e shumë markave botërore e që cilësohet si njëra nga modelet më tërheqëse në botë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO