Të Infektuar: 103.480

Të Shëruar: 90.328

Të Vdekur: 2.118

Adelina Tahiri e ‘mbuluar’ me bizhuteri

21:00 | 3 Mars 2021

Foto: Adelina Tahiri/Instagram

Këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze që nga martesa me avokatin e njohur maqedonas Serjozha Markov.

Adelina Tahiri luksin e jetës së saj e paraqet edhe në publik përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ka publikuar fotografi në Instagram teksa shihet e veshur me kombinim perfekt duke vendosur edhe bizhuteri.

Artistja shqiptare, ka vendosur bizhuteri në qafë, unaza në duar dhe orën gjithashtu.

Këtë dukje e ka perfeksionuar me flokët e saj bionde të shndërruar në kaçurrele dhe makijazh në fytyrë./Lajmi.net/