A po martohesh me mua?

Dhe çfarë bëri Kanye për dashurinë e jetës së tij? Rezervoi komplet stadiumin e bejzbollit për ta bërë pyetjen. Ai, pa dashje, në një koncert më herët, i tha të dashurës së tij Kim se një ditë do të bëhej gruaja e tij. Por, si duket Kanye ishte i padurueshëm. Reperi 36 vjeçar i propozoi…

ShowBiz

22/10/2013 12:38

Dhe çfarë bëri Kanye për dashurinë e jetës së tij?

Rezervoi komplet stadiumin e bejzbollit për ta bërë pyetjen.

Ai, pa dashje, në një koncert më herët, i tha të dashurës së tij Kim se një ditë do të bëhej gruaja e tij. Por, si duket Kanye ishte i padurueshëm. Reperi 36 vjeçar i propozoi yllit të famshëm të showbizit Kim Kardashian në ditëlindjen e saj të 33’të, të hënën në mbrëmje.

Kanye ishte në Los Angelos një ditë përpara, ku kishte një koncert që do ta mbante, por e anuloi. Si duket nuk kishte arsye më të madhe dhe të rëndësishme si kjo, që ta anulonte koncertin.

Çifti janë në lidhje që një kohë të gjatë dhe kanë një vajzë së bashku.