A janë këta 18 sekondat më qesharak të këtij viti në futboll?

Standard Liege e ka mundur 1:0 Sevillan në ndeshjen e xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Evropës.

Sport

30/11/2018 14:57

Në Ligën e Evropës, ditën e enjte janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së pestë.

Momenti më emocionues vjen nga përballja mes Standard dhe Sevillas.

Në këtë ndeshje, janë zhvilluar 18 sekondat më komik të këtij viti në futboll.

Se për çfarë në të vërtetë bëhet fjalë, mund ta mësoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/